Oyuncak Bebek Bakımı

Oyuncak Bebek Bakımı

Oyuncak Bebek Bakımı

Arkadaşlar evcilik oynarken oyuncak bebek bakımı yapmak birçok kız çocuğunun hoşuna gitmekte olduğunu biliyoruz. Bugün sizlerle oyuncak bebek bakımı ile ilgili bebekleri araştırıp tanıtımı yapmak istiyorum. İçerisinde ne tür eşyalar var biraz bilgi vermek istiyorum.

Piccolo Mondi Giysi Dolabım

Piccolo Mondi Giysi Dolabım setinin içerisinde arkadaşlar ilk önce bir adet bebeğimiz bulunmata bebeğimiz elastik yumuşak saçları ise ipek gibi böylece saçlarını da istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. İçerisinden çıkan stikerlarla da bebeğinizin giysi dolabını süsleyebilirsiniz. Bebeğimizin kıyafetlerini asmak için dört edet askı bulunmakta arkadaşlar pembe ve sarı renkte elbiseleri bulunuyor. Ayakkabıları da birbirinden güzel arkadaşlar bir çift sandalet, bir çiftte topuklu sandalet, bir çift bot ve bir çift te tavşan figürlü ev terlikleri bulunuyor. Arkadaşlar bebeğimizin birbirinden güzel tokaları da var saç bandı ve klipsi tokaları, kalpli tokaları, lastikli tokları bulunuyor bebeğinizi tokaları ile süsleyebilirsiniz. Bebeğimizin birbirinden güzel çantaları da bulunmakta mor renkte, pembe ve sarı renkler de çantaları bulunmakta arkadaşlar istediğiniz gibi bebeğiniz için kullanabilirsiniz. Bir adette bebeğimizin tarağı bulunmakta, giysi dolabımızın çekmece ve kapalı dolapları da bulunmakta eşyalarını istediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. Oyuncağımızı kaldırırken de arkadaşlar kolayca kapatıp kitleyebilirsiniz. Taşıma çantası şeklinde olduğu için istediğiniz yere götürerek oynuyabilirsiniz.

Piccolo Mondi Banyo Seti

Piccolo Mondi Bim marketlerde aktüel ürün olarak daha uygun fiyatlarla ulaşabileceğimiz oyuncak bebekler arasında yer alıyor.Piccolo Mondi Banyo setinin en büyük özelliklerinden bir tanesi küvetinden düğmeye basıldığında su akıtması böylece evcilik oynarken çocukların daha çok ilgisini çekecektir. Piccolo mondi oyuncak setinin içerisinde ki aksesuarlardan bahsetmek istiyorum öncelikle içerisinde piccolo mondi bebeğimiz, üç adet pil ile çalışan küvet, bebeğin tavşan figürlü banyo terlikleri, banyo aksesuarlarını yerleştirmek için küçük dolap, diş fırçası ve diş macunları, şampuan, dedorant, banyo köpüğü gibi küçük aksesuarları bulunmakta son olarakta banyodan sonra bebeğimize giydirmek için çıt çıtlı banyo havlusu bulunuyor.

Maya ile Mama Zamanı

Arkadaşlar Baby Alive ‘ın Maya ile Mama zamanı nı inceliyeceğiz arkadaşlar kutumuzu açtığımızda içerisinde kocaman gözleri ile maya bebeğimiz bulunmakta maya bebek konuşabiliyor, dudaklarını oynatabiliyor, mama da yiyebiliyor ve altını da kirletebiliyor. Kutumuzun içerisinden bebeğimizin 2 adet maması, 3 adet kalıpları var bebeğimize mama yapmak için, merdane ve portakal suyu da bulunmakta ayrıca bebeğimizin altına bağlamak için 2 adette bezimiz bulunmakta. Maya bebek ile oynamak çok eğlenceli diyebilirim benim de çok hoşuma gitti. Bebeğimizi keşfetmeye devam edelim Merhaba, ce e sen gördüm, hadi oynayalım, seni seviyorum, anne mama zamanı geldi mi, annecim eline sağlık, merhaba annecim karnım acıktı mama verirmisin, bana sarılırmısın gibi cümleler kurarak bizimle konuşuyor. Gerçek bebekten hiç bir farkı olmayan Maya bebek ile evcilik oynamak daha eğlenceli hale geliyor. Maya bebeğe mama hazırlamak için arkadaşlar oyun hamuruna benzeyen mamasını merdane ile açıp istediğiniz kalıplarla kesebilirsiniz arkadaşlar bu kadar basit Maya bebeğin mamasını hazırlamak dudaklarını oynatabildği için yemek yedirmek çok eğlenceli hale geliyor. Mamasını yedikten sonra altını kirletip kirletmediğini kontrol edip bezini değiştirebilirsiniz. Bu güzel bebekle oynamak gerçekten çok eğlenceli diyebilirim. Çocuk saç modelleri için bağlantıya tıklayınız.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir