En İyi 5 Netflix Dizisi

En İyi 5 Netflix Dizileri

En İyi Netflix Dizileri Ve Filmleri yazımızda Netflix’in en iyi film serisini sizler için aşağıda listeledik arkadaşlar

Netflix hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse

Netflix, 1997’de piyasaya sürüldüğünde film kiraladığımız ve TV şovlarını izlediğimiz yolu değiştirdi ve 2011 yılında Netflix Orijinallerini David Fincher’s House of Cards’ın satışıyla tanıttığında yeniden yenilik yaptı . Bununla akış akıntısı doğdu.

Gelelim En iyi Dizilere

1-MASTER OF NONE (2015)

30 yaşındaki New York’lu bir aktörle karşılaşan kişisel ve mesleki zorlukları takip eden komedi, denemeler göçmen deneyimlerinden yemek için hangi yemeğe gitmesi gerektiğini gösteriyor.
OyuncularAziz Ansari , Cady Huffman , Ravi Patel , Claire Danes

2-Sevgili Beyazlar

Irklı gerilimlerin yüzeyin hemen altında yer aldığı baskın beyaz Ivy Ligi üniversitesinin zemini ile karşı karşıya olan Sevgili Beyaz İnsanlar, kendi kimliğini bulmanın evrensel bir öyküsünü bir araya getiren “post-ırksal” Amerika sonrası bir gönderiydi. Tamamen eşsiz bir yol oluşturuyor. Aynı adla beğenilen 2014 filmine dayanan hiciv serisi – sosyal adaletsizliğin, kültürel önyargının, politik doğruluğun (ya da yokluğun) ve aktivizmin farklı bir manzarasında gezinirken, bir grup Winchester Üniversitesi öğrencisi rengini takip etmeye devam ediyor. bin yıllık çağda. Hoş olmayan bir mercekle, Sevgili Beyaz İnsanlar, gün geçtikçe toplumda yaşanan sorunlara ayna tutmaya çalışan ironi, kendi kendini küçümseme ve bazen de acımasız dürüstlükten yararlanıyor.

Oyuncular: Logan Browning , Brandon P. Bell , DeRon Horton , Brandon P Bell

 


3-Happy Valley

Kaçırılmış bir olay hakkında altı bölümlük bir dram çok yanlış gitti. Kevin Weatherill, suçu polis çavuşu Catherine Cawood’a bildirdiğinde, planın arkasındaki ustanın Kevin’ın kendisi olduğunu söyler. Şimdi koca adam ve yerel uyuşturucu kralı Ashley Cowgill ile kafasında, Kevin panik ve itiraf ediyor. Ama Catherine için genç Ann Gallagher’ı canlı bulmak çok mu geç?

 

Oyuncular: Sarah Lancashire , Steve Pemberton , James Norton , Adam Long

 

 

 


4-Babylon Berlin

Birinci Dünya Savaşı’ndaki hizmetinden gelen şoktan etkilenen Müfettiş Gereon Rath, bir yeraltı porno halkasını araştırırken tehlikeli bir entrika ağını açığa çıkardı.

Oyuncular: Matthias Brandt , Leonie Benesch , Severija Janusauskaite , Volker Bruch

 

 

 

 

 

 


5-Çirkin Lezzetli

James Beard Ödüllü Şef David Chang ve Akademi Ödüllü Yönetmen Morgan Neville’den hem leziz hem de zihnimize meydan okuyan Ugly Delicious geliyor.

 

Oyuncular: David Chang , David Chang

 

 

 

 

 

En İyi  5 Netflix Dizisi yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir